O nas

Kim jesteśmy?

Firmę Mihata tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem w budowie energooszczędnych domów prefabrykowanych w kraju i zagranicą. Z zamiłowaniem do nowoczesnych technologii, poszukiwania rozwiązań które pozwalają wznieść dom na miarę zbliżających się czasów. Energooszczędny, tani w eksploatacji z wyjątkowym mikroklimatem. Znamy doskonale Wasze potrzeby. Mamy bardzo podobne. Pragniemy mieszkać w zdrowych domach, które spełniają nasze wszystkie oczekiwania.

Do budowy naszych domów używamy ekologicznych materiałów

  • Keramzyt – glina wypalana w wysokiej temperaturze, obojętny chemicznie, odporny na grzyby i pleśnie doskonale odprowadzający nadmiar wilgoci
  • zużywamy mniej drewna – nasza więźba prefabrykowana i technologia w jakiej powstaje pozwala ograniczyć do minimum zużycie surowca i energii
  • Stosujemy niskotemperaturowe ogrzewanie podłogowe – dzięki czemu nasze domy zużywają mniej energii uzyskując pożądany komfort termiczny.
  • Nasze budynki wyposażone są w wentylacje mechaniczną dzięki czemu powietrze jest oczyszczone ze smogu, a odzysk ciepła z rekuperatora pozwala zaoszczędzić na rachunkach za energię.
  • Dzięki prefabrykacji wielu etapów wytwarzamy znacznie mniej śmieci budowlanych

Nasz cel to zaufanie naszych inwestorów i dostarczanie wyłącznie
sprawdzonych rozwiązań.

Dlatego pierwsze budynki zbudowane przez naszą firmę były wykonane dla naszych potrzeb. Sami w nich mieszkamy, pracujemy i to naprawdę działa tak jak mówimy i opisujemy na tej stronie.

Certyfikaty

Jakość potwierdzona certyfikatami

Opinie

Co mówią klienci

Blog

Aktualności

Patrnerzy

Poznaj naszych partnerów