MIHATA Sp. z o.o. – Budujemy domy energooszczędne z prefabrykatów keramzytowych

+48 604 423 523
od poniedziałku do piątku 800 - 1700
ul. Długa 73C, 05-140 Borowa Góra

O Nas

Firmę Mihata tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem w budowie energooszczędnych domów prefabrykowanych w kraju i zagranicą. Z zamiłowaniem do nowoczesnych technologii, poszukiwania rozwiązań które pozwalają wznieść dom na miarę zbliżających się czasów. Energooszczędny, tani w eksploatacji z wyjątkowym mikroklimatem. Znamy doskonale Wasze potrzeby. Mamy bardzo podobne. Pragniemy mieszkać w zdrowych domach, które spełniają nasze wszystkie oczekiwania.

Do budowy naszych domów używamy ekologicznych materiałów:

  • Keramzyt – glina wypalana w wysokiej temperaturze, obojętny chemicznie, odporny na grzyby i pleśnie doskonale odprowadzający nadmiar wilgoci
  • zużywamy mniej drewna –  nasza więźba prefabrykowana i technologia w jakiej powstaje pozwala ograniczyć  do minimum zużycie surowca i energii
  • Stosujemy niskotemperaturowe ogrzewanie podłogowe – dzięki czemu nasze domy zużywają mniej energii uzyskując pożądany komfort termiczny.
  • Nasze budynki wyposażone są w wentylacje mechaniczną dzięki czemu powietrze jest oczyszczone ze smogu, a odzysk ciepła z rekuperatora pozwala zaoszczędzić na rachunkach za energię.
  • Dzięki prefabrykacji wielu etapów wytwarzamy znacznie mniej śmieci budowlanych

Nasz cel to zaufanie naszych inwestorów i dostarczanie wyłącznie sprawdzonych rozwiązań.

Dlatego pierwsze budynki zbudowane przez naszą firmę były wykonane dla naszych potrzeb. Sami w nich mieszkamy, pracujemy i to naprawdę działa tak jak opisujemy na tej stronie.

Czy jesteśmy wiarygodni? To najlepiej ocenią Nasi klienci kliknij tutaj.