Wielka Księga Grillowania do rozdania

Sezon grillowy w pełni. Po kilkunastu dniach względnej pogody, lato wraca do nas na dobre. Dla rządnych nowych przepisów kulinarnych mam do rozdania istną skarbnicę wiedzy.

Wielka Księga Grillowania

 

Wielka Księga Grillowania to zbiór sprawdzonych przepisów, technik, wskazówek, porad od podstaw grillowana poprzez wymyśle sposoby na przyrządzenie wołowiny, jagnięciny, wieprzowiny, drobiu po ryby, owoce morza, warzywa i słodkości.

Wielka Księga Grillowania

Wielka Księga Grillowania

IMG_4235

IMG_4238

IMG_4298

Na pewno zrobisz wrażenie na twoich bliskich i przyjaciołach. Pomysłów starczy na cały sezon letni 😛

Wielka Księga Grillowania to ponad 300 stron inspiracji.

Wielka Księga Grillowania

IMG_4268

IMG_4299

IMG_4300

 

W ostatnim poście poruszyłam temat domów z dzieciństwa i wspomnień z nim związanych. Wracając do tematu marzeń o własnym domu i co za tym idzie – własnym ogródku, nie sposób pominąć tematu grillowania 😎  Jeżeli masz ochotę  dostać Wielką Księgę Grillowania, wystarczy że polubisz moją stronę na Facebooku, a pod postem Mam marzenie – dom za miastem dodasz swoje zdjęcie z dzieciństwa w rodzinnym domu. Może być czarno-białe, lub wykonane niedawno.  Nie musisz nawet być na fotografii. Ważne żeby oddawało klimat wiejskiej, dziecięcej sielanki 🙂  Z pośród wszystkich nadesłanych wybiorę to, które według mnie będzie najbardziej beztroskie i sielskie. Wszystkie oczywiście opublikuję w kolejnym poście, bo wszystkie domy, w których spędziliśmy dzieciństwo zasługują na to.

Zdjęcia możecie wysyłać od dziś do piątku tj. 29. 07. do godziny 24.00

Książkę wyślę zaraz w poniedziałek  😀

Jeżeli będzie mieli problem z załadowaniem fotki w komentarzu, wyślijcie je bezpośrednio na adres mihata@mihata.pl.

Już nie mogę się doczekać Waszych rodzinnych domów 🙂

 

 

podziel się

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress