Podsumowanie Roku 2015

Nie wątpliwie, dla mnie rok 2015 był przełomowy pod wieloma względami. Do najważniejszych momentów należy oczywiście zakup działki pod budowę naszego domu i decyzja o rozpoczęciu pisania mojego bloga. Temat poszukiwań działki budowlanej został już obszernie opisany przeze mnie, wszystkie informację znajdziecie  tutaj działka budowlana – jednak można znaleźć ideał cz. 1 i tutaj działka budowlana – jednak można znaleźć ideał cz. 2. Wszystkie etapy jakie przeszliśmy z moim mężem nauczyły mnie jednego – nigdy nie można rezygnować ze swoich marzeń.

Do Warszawy przyjechałam jako studentka ciekawa świata, wtedy na pewno nie myślałam o pozostaniu w stolicy na stałe. Lata mijały, poznałam wspaniałego człowieka, wyszłam za mąż. Gdy dzisiaj, ponad 8 lat po przyjeździe do miasta stołecznego Warszawa, myślę o tym jak wygląda życie w dużym mieście, wiem że spełniły się wszystkie moje marzenia. Mam cudowną rodzinę i perspektywę na budowę własnego domu. Pierwszy krok zrobiliśmy w 2015 roku – kupiliśmy działkę budowlaną. Drugi krok już 2016 roku – budowa naszego domu.

 

IMG_2750

Zastanawiam się, czy czas poświęcony początkowym poszukiwaniom, mieszkań nowych od developera, z rynku wtórnego, mieszkań bezczynszowych, domów do remontu nie był straconym czasem, z którego nic nie wynikło ?? –  przecież od początku chcieliśmy zbudować dom. Sama przed sobą, do siebie i do wszystkich moich czytelników chciałabym ogłosić –  był to okres wręcz bezcenny, który pomógł nam uniknąć podjęcia decyzji, którą mogliśmy żałować do końca życia. Dziesiątki obejrzanych mieszkań, domów, działek budowlanych, wysłuchanie setek historii ludzi – żaden poradnik, gazeta nie da tylu informacji jak bezpośredni kontakt z drugim człowiekiem i zobaczenie wszystkiego na żywo. Jeżeli choć jedna osoba, po przeczytaniu mojej historii, postanowi zmienić swoje dotychczasowe podejście do kwestii nieruchomości – będzie to dla mnie ogromny sukces i jeszcze większa satysfakcja.

IMG_2736

Chciałabym podziękować wszystkim osobom, które śledzą moją historię na blogu, wszystkim którzy polubili mój profil – za zainteresowanie i miłe słowa. Pytacie się, kiedy rozpocznie się budowa?,  jaka firma?,  jacy fachowcy?,  jaką techniką będziemy budować?. W tym miesiącu zapadną ostateczne decyzję i będę mogła przedstawić Wam wszystkie najważniejsze informację czyli :

  • Projekt domu
  • Jaką metodą będziemy budować
  • Z jakim wykonawcą będziemy budować
  • Z jakimi firmami będziemy współpracować
  • Kiedy rusza budowa
  • I wiele więcej

Pierwszy wpis na moim blogu pojawił się 2 października 2015 roku. Minęło 3 miesiące i blog Mihata odwiedziło prawie 5 tysięcy osób, niemal 1,5 tysiąca aktywnych użytkowników. Ponad 65 % nowych użytkowników, w tym z niewielką przewagą mężczyźni 54%, kobiety 46% ( co mnie bardzo cieszy ). Wśród odwiedzających mojego bloga jest mnóstwo osób mieszkających poza granicami naszego kraju w tym najwięcej z Wielkiej Brytanii, Niemiec i USA. ( źródło: google analitycs ).

Chciałabym podziękować również wszystkim, którzy polubili moją stronę na facebooku. Wszystkie momenty, które zdarzają się tylko raz są wyjątkowe. Do takich należy na pewno :

  • pierwszy komentarz
  • pierwsze polubienie

W tym miejscu chciałabym szczególnie podziękować trzem Paniom, które niemal równocześnie polubiły jako pierwsze moją stronę – Agnieszka Kielczewska, Bożena Bakota, Monika Majcher – pozdrawiam serdecznie

Pierwszy komentarz wystawił Pan Grzegorz Szymański, któremu już dziękowałam i pozdrawiam serdecznie.

Przed założeniem bloga, nie miałam profilu na żadnym portalu społecznościowym. Nie mogłam więc zaprosić do polubienia mojej strony nikogo znajomego. Do dzisiaj ( oprócz mojego męża ) nikt z moich przyjaciół nie wie, że jestem jego autorem. Tym bardziej cieszy mnie fakt, że tyle nieznanych mi osób polubiło moją stronę.

Wszystkim serdecznie dziękuję  

Zapowiada się wyjątkowy rok, budowa domu to prawdziwe wyzwanie. Mam nadzieję, że grono moich czytelników niebawem się powiększy, bo przecież budowa to dopiero początek…

Ps.

Rzuciłam papierosy… prawie 🙂

podziel się

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress