Warning: PHP Startup: failed to open stream: No such file or directory in /wp-content/advanced-cache.php on line 20

Warning: PHP Startup: Failed opening '/homepages/28/d541756808/htdocs/clickandbuilds/mihata/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php56/lib/pear') in /wp-content/advanced-cache.php on line 20
o projekcie

o projekcie

Chcesz wiedzieć wszystko albo prawie wszystko o budowie domu energooszczędnego? Zaczynając od zakupu działki, przez samą budowę, wykończenie wnętrz, koszty, dokumentację i porady fachowców? 

Dobrze trafiłeś

Jeżeli planujesz zbudować dom energooszczędny, wykończyć go wysokiej jakości materiałami, stworzyć piękny i zadbany ogród, ale boisz się, że Cię na to nie stać, z moją drobną pomocą zoptymalizujesz koszty i zbudujesz dom, który nie zrujnuje Twojego budżetu. 
 
Budownictwo energooszczędne zbliża się do nas wielkimi krokami.  Po 2020 roku wszystkie nowe budynki będą musiały spełniać zaostrzone wymagania dotyczące ich charakterystyki energetycznej.
Według nowych wytycznych współczynnik przenikania ciepła U przegród zewnętrznych nowo wybudowanych domów, powinien wynosić 0,30 W/(m2K).
Ciebie, jako inwestora powinna interesować wartość współczynnika EP, który obecnie nie powinien przekraczać 120 kWh/(m2.rok), a od 1 stycznia 2021 70 kWh/(m2.rok).
Z moich postów dowiesz się między innymi, że inwestując dodatkowo 1% w materiały o dobrej izolacyjności cieplnej, można obniżyć koszt ogrzewania o 30 %
Nie znam się na wszystkim. Osoby, które twierdzą, że znają się na wszystkim, nie znają się dobrze na niczym.
Sztuką jest otaczać się fachowcami, osobami kompetentnymi, mistrzami w swojej dziedzinie, a uniknie się rozczarowania i kłopotów. Czy mnie się udało? Miałam szczęście i trafiłam na ludzi kochających swoją pracę, zaangażowanych, uczciwych i pracowitych. Tak powstał mój wymarzony dom energooszczędny z prefabrykatów keramzytowych.
 
Teraz czas na Ciebie ♥
 
Mój blog powstał właśnie z potrzeby podzielenia się tą wiedzą z wszystkimi, którzy rozpoczęli bądź dopiero planują budowę domu. Jeżeli chodź jednej osobie pomogę w tym trudnym projekcie – będę szczęśliwa. Być może jesteś ekspertem i zamieścisz na blogu cenną informację i tym samym ja na tym zyskam? Byłoby super.
Budowanie to przyjemność tworzenia.
 
Pozdrawiam
Mihata
 

 

 

Wszystkie zdjęcia sygnowane logiem Mihata i teksty są własnością prywatną, kopiowanie i przetwarzanie bez zgody właściciela jest zabronione.

 

podziel się

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress