Lista 100 Geodetów – Warszawa i okolice

W nawiązaniu do ostatniego tematu, czyli Obowiązki Geodety przy budowie domu , postanowiłam stworzyć „Listę 100 Geodetów”. Będzie to zbiór 100 firm geodezyjnych, działających w Warszawie i okolicach – wiem, że to odrobinę niesprawiedliwe dla pozostałych moich czytelników nie mieszkających w Stolicy, ale nie wykluczam w przyszłości stworzyć takie zestawienie w innych dużych miastach.

Jeżeli macie zaprzyjaźnionych Geodetów,  sprawdzonych i godnych polecenia, napiszcie o nich w komentarzach. Wielu profesjonalnych i rzetelnych geodetów, nie posiada stron internetowych, można się o nich dowiedzieć jedynie z poczty pantoflowej. Podzielcie się proszę swoimi kontaktami z całej Polski.

IMG_1568

 

 

  1. ug-projekt.pl  – Przemysław Błaszczyk, ul. Walecznych 51/8 
  2. Geo House – Bartosz Miszczenko ul. Lipińska 130A  Wołomin
  3. GEOMETR – Paweł Duszak ul. Blatona 3/99 Warszawa
  4. GEOFORMAT – Andrzej Zduniak ul. Prawnicza 67  Warszawa
  5. HORYZONT – GEO  – Jacek Głodzik  ul. Chełmońskiego 8/ 60 Warszawa
  6. ABS Kancelaria Geodezyjno – Projektowa  – Ryszard Wesołowski, ul. Bojanowskiego 8/14 Legionowo
  7. GEO POLSERVICE – prezes Leszek Walczuk ul. Tytusa Chałubińskiego 8 Warszawa
  8. MAPA – Sylweriusz Morow ( biegły sądowy ) ul. Białobrzeska 62/64 Warszawa
  9. Modern- Geo – Adam Bukowiński  ul. Zgoda 8 c Piaseczno
  10. GEO.COM – Michał i Zbigniew Nowakowscy  ul. Sienkiewicza 7 Nadarzyn
  11. Geomar – usługi geodezyjne – Marcin Baranowski, ul. Dmowskiego 7a Ożarów Mazowiecki
  12. DWG -Geodezja – Witold Domaradzki, ul. Angorska 12 Warszawa
  13.  Geodeus – Lew Śleszyński ul. Bulwarowa 15 Warszawa
  14. AL-GEO Piotr Kuźnicki ul. Kobielska 82 lok. 8 Warszawa
  15. ANA GEO –  Marzena Sikorska – Mazurek Obory 20/30 Konstancin Jeziorna
  16. Usługi geodezyjne – Barbara Twardowska ul. Plac Wolności 3c Otwock
  17. WGEODETA  – Wojciech Gancarczyk ul. Majdańska 1 Warszawa
  18. ab-geodeta – Maciej Murawa ul.  Ryżowa 43F/24 Warszawa
  19. GEOMETRIC – Grzegorz Kwaśnik ul. Augustówka 36 p. 521 Warszawa
  20. GEOcube – Jakub Kałaska, Tomasz Kałaska ul. Konstytucji 5/73 Warszawa
  21. GEONOVA – Leszek Nowak ul. Ryżowa 48 m. 308 Warszawa
  22. GEOMARK – Marek Wodzyński ul. Modzelewskiego 8 lok. 14 Warszawa – Piaseczno 
  23. Geodeta-Wasiak – Daniel Wasiak ul. Wróblewskiego 4/34 Pruszków
  24. Geoder – Wojciech Husiatyński ul. Na Przyzbie 3 m. 13 Warszawa
  25. Grabowski – geodezja  – Marek Grabowski ul. Marymoncka 155 m. 26 Warszawa
  26. Altus geodezja  – Grzegorz Krasoń ul. Świderska 109 k /30 Warszawa
  27. JPS – Geodeta – Jacek Sołgała ul. Kombatanów II Wojny Światowej 1 lok. 3 Sulejówek
  28. Geobud – Daniel Stelmach ul. Zakroczymska 40 Nowy Dwór Mazowiecki
  29. GEO Zielińscy  – Monika Zielińska ul. Berlinga 4 Sulejówek
  30. Geodezja – Pomiary – Mariusz Mateńka ul. Schroegera 82 lok. 116  Warszawa
  31. AR – geo – Arkadiusz Ciupa ul. Żuławskiego 4/6 Warszawa
  32. GEO-PROJEKT – Wojciech i Marek Kołodziejscy ul. Reymonta 5  Ząbki
  33. Geoxima – Kamil Kaniecki Legionowo i Warszawa
  34. Geomarex – Marek Sobociński ul. Kamińskiego 4a m 37 Warszawa
  35. GEOBIT – Marcin Bambit ul. Banderii 4 lok. 75 Warszawa
  36. Geobest – Włodzimierz Dziewulski, Mariusz Głodek ul. Plan Europejski 2 lok. 411 Warszawa
  37. ComplexGeo – Rafał Olewniczak ul. Prusa 10/74 Pruszków
  38. Geodezja-waw – Jerzy Prokopowicz ul. Karola Szymanowskiego 4a/54 Warszawa
  39. Firlej – Geo – Jarosław Firlej ul. Wyspiańskiego 1 lok. C  Legionowo
  40. MGG Mazowiecka Grupa Geodezyjna – Małgorzata Miller ul. Angorska 3 m 34 Warszawa
  41. Geowig – Marek Wilkowski i Grzegorz Grzyb ul. Mazowiecka 181  Stare Załubice
  42. Geodeci – II – Witold Łoboda i Andrzej Lempke ul. Wilanowska 14 lok. 52 Warszawa
  43. Geoatlas – K. Kurowicki i K. Wawrzyńczak ul. Aleja Stanów Zjednoczonych 53 lok. 525 Warszawa
  44. Geodezja Kadziela – Aldona i Robert Kądziela ul. Wiązana 6b/2 Warszawa
  45. Topograf-geodeci – Sławomir Jakubowski i Paweł Trojanowski ul. Zasławskiej 6/27 Pruszków
  46. Geo – Total – Kazimierz Kazior ul. Wilcza 26a lok. 18 Warszawa
  47. INVAR – Wojciech Raniecki ul. Bonifraterska 16/4  Warszawa
  48. HORYZONT  – Jacek Remiszewski ul. Albańska 6 Kobyłka
  49. Geo Zeppelin – Jadwiga i Piotr Borzęccy ul. Walcownicza 33f  Warszawa
  50. Land Service – Łukasz Skłodowski ul. Wileńska 55a Wołomin
  51. PUGK – pracownia usług geodezyjno-kartograficznych – Krzysztof Bakalarz ul. Wiślicka 4m. 14 Warszawa
  52. Geodezyjne.waw – Dariusz Giska ul. Kordeckiego 51 Izabelin
  53. GEOalpin – J. Mordoń i L. Saloni ul. Mickiewicza 72 lok. 100 Warszawa
  54. GeoLand – Krzysztof Rydzik ul. Wąwozowa 30 lok. 43 Warszawa
  55. Geodeta uprawniony – Robert Głuchowski ul. Zgrupowania Żmija 21 a m 4 Warszawa
  56.  Geodeta – Legionowo – Rafał Afek Warszawa Bielany – Legionowo -Jabłonna – Nieporęt-Serock57.
  57. WPG – Warszawskie Przedsiębiorstwo Geodezyjne – prezes Ryszard Brzozowski ul. Nowy Świat 2 Warszawa58.
  58. GeoWawer – Andrzej Łupa ul. Krupnicza 1a Warszawa
  59. GEOSAN – Piotr Sankowski ul. Głuszca 6 Warszawa
  60. ALmap – Janusz Kucharczyk i Jarosław Chojnacki ul. Popularna 25 Warszawa
  61. GEONET – Tomasz Gajewski ul. Dąbrowskiego 11 Pruszków
  62. Geodeta Dariusz Babik  – Dariusz Babik ul. Polna 11 Pilawa
  63. ELIPSOIDA – Leszek Podsiadły ul. Szmaragdowa 3 Łazy
  64. GroundPol – Andrzej Łuba ul. Krupnicza 1A Warszawa
  65. GEOMIAR – Katarzyna Matys ul. Zamiejska 9/17 Warszawa
  66. MiliMetr – Daniel Siemiątkowski ul. Płocka 7 Grodzisk Mazowiecki
  67. GEOPOINT – Przemysław Pawiński ul. Suwalska 22/45 Warszawa
  68. HEWA – Henryk Wyrzykowski ul. Mirtowa 24 Warszawa
  69. Wektor – Mariusz Jóźwiak ul. Lisowska 26 Warszawa
  70. INVESTGEO – M. Boruc i A. Kowalczyk ul. Kościelna 15 a Wołomin
  71. GEONET- geodezja, nieruchomości, projekty – Wojciech Kruk ul. Warszawska 27 lok. 3  Tłuszcz
  72. GEONIKOM – Hanna Włodarska – Marczenko i Zbigniew Marczenko ul. Kazury 10 m. 18 Warszawa
  73. Optima – Sylwia Gmosińska i Grzegorz Jarek ul. Pływacka 5 Pruszków
  74. Geo – Skala – Paweł Zalewski ul. Wyszyńskiego 2 lok. 30 Błonie
  75. Geowiert Plus – Kamil Waśkiewicz ul. Agawy 3/28 Warszawa
  76. Geoprojekt – prezes Zbigniew Robaszkiewicz ul. Krakowska 110/114 Warszawa77.
  77. GeodimeX – Robert Pomorski ul. Batorego 18 p. 220 Warszawa
  78. WAWGEO – Małgorzata Casselius – Bełkowska i Andrzej Bełkowski  ul. Szachowa 1 Pok. 656 i 657  Miedzeszyn
  79. Alkart – Alicja Zych ul. Nieszawska 3 lok. E Warszawa
  80. Altus – geodezja – Grzegorz Krasoń ul. Świderska 109 K/30 Warszawa
  81. ASPOL – GEO – Arkadiusz Sobień ul. Strumykowa 35 lok.36  Warszawa
  82. UGIK – Edward Łoboda – Edward Łoboda ul. Puławska 7 /9m. 39 Warszawa
  83. GEOBIT –  Marcin Bambit ul. Banderii 4 lok. 75 Warszawa
  84. GEO-DAITOS – Zdzisław Pawiński ul. Rzepichy 1 Warszawa
  85. GEODER – Wojciech Husiatyński ul. Na Przyzbie 3m.13  Warszawa
  86. GEOimpuls – Robert Roszak- Kasza i Grzegorz Kamiński ul. Słoneczna Piaseczno87.
  87. Biuro usług geodezyjnych – Andrzej Włoczkowski, Jarosław Szczepocki, Marek Grzelak  ul. Staniewicka 1 lok. 17, 18, 19 Warszawa
  88. GEOKAD – Andrzej Dworecki ul. Jasnorzewskiej 1 m. 23 Warszawa
  89. GeoserV – Włodzimierz Balcerek ul. Kościuszki 3 Warszawa
  90. GEOSTAR – ul. Jana Pawła II 25 Warszawa – Wesoła
  91. GEOTECHNIX – Kamil Waszkiewicz ul. Lęborska 8/10 m 156 Warszawa
  92. Lad Map – Marcin Zawada ul. Storczykowa 81 a Warszawa
  93. MK GEO – M. Wierzchoń, J. Kwerko ul. Fabryczna 80 B  Marki
  94. ORTO – Michał Zduńczyk ul.Złotej Wilgi 10 lok. 8 Warszawa
  95. GeoRdex – Robert Daniszewski ul. Pałacowa 4 m. 18 Legionowo
  96. GoGEO – Jacek Wojtowicz i Mirosław Kilim ul. Osikowa 11 lok. 36 Warszawa
  97. SDR Geodeci – SDR ul. Chmielna 11 Warszawa
  98. Usługi Geodezyjne – Andrzej Oruba ul. Kazury 2/ 29 Warszawa
  99. PUGIK – usługi geodezyjne – Wiesław Walesiak ul. Tadeusza Rechniewskiego 12 Warszawa
  100. MicroGEO –  mgr inż. i inż.arch. Joanna Wierzchoń, ul. Kwiatowa 79,
     Legionowo

 

 

 

podziel się

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress